Vyberte stranu

Veroniku Andrássyovú Tözsérovú som spoznala vďaka Facebooku a podpornej skupiny pre vlastníkov Motivačného diára z dielne I Can Academy. Pravidelne sa stretávame a radíme si v rôznych oblastiach života.

Som vďačná za našu skupinu.

Som vďačná, že Veroniku poznám osobne a dnes vám prinášam jej článok :


Tiež sa cítite zaplavení množstvom motivačných citátov a rád typu „5 krokov k šťastiu“?

Mňa niektoré z takýchto článkov povzbudia. Iné nakopnú, keď strácam elán. Hľadala som spôsob, ako sa zbaviť gúľ, ktoré ma ťahali k zemi pri lietaní za mojimi snami. Hľadala som, ako zdvihnúť kotvu, ktorá ma držala stále na jednom mieste. Postupne som sa dostala k viacerým metódam a všetky mali jedno spoločné, a to prácu s emóciami, našimi citmi a pocitmi.

Spôsob, ako sa vyrovnať s minulými negatívnymi zážitkami, si nájde každý ten svoj vlastný.

Čo však môžeme urobiť všetci, každý jeden z nás, každý jeden deň?

 

Urobiť si radosť.

veronika

Jednu, hoci aj malú, veselú vec.

Len tak, pre potešenie. To, čo nám vyčarí úsmev na tvári.

Radostný okamih nám spríjemní celý deň a vytvorí veselú spomienku v budúcnosti. Z radostných zážitkov si vytvárame štastný život.

Na to, aby sme sa tešili zo života, sa potrebujeme dobre cítiť nielen vo svojej duši, ale aj vo svojom tele. Naša myseľ, emócie a fyzické zdravie sú spolu úzko prepojené. Tak, ako sa negatívne odrazí na našej nálade každá choroba, tak sa aj zlepšenie zdravia pozitívne odzrkadlí na našich pocitoch.

To, že sa teším z každého dňa, nebolo pre mňa vždy samozrejmé.

Časté prechladnutia ma oberali nielen o energiu, ale aj o dobrú náladu. S týmto mi veľmi pomohlo pravidelné užívanie šťavy z Aloe vera s príchuťou broskyne. Pridala som k nemu aj multivitamíny Daily.  Zdravé telo je základom pre každú aktívnu mamu. Preto pokračujem v každodennom pití Aloe v rámci prevencie aj naďalej.

Ja som sa dnes tešila z môjho usmievajúceho sa dieťaťa, ktoré sa hralo na ihrisku. Popri tom som písala tento článok vyhrievajúc sa na slnku. Vôbec ma nerozladili prestávky v tvorení, zatiaľ čo sme prejazdili kilometre na bicykloch, zastavili sa na rôznych ihriskách a zodpovedala som viacero „prečo“ otázok.  Aj takto môže stráviť radostný deň online mama 🙂

Čím si dnes urobíte radosť vy?

Čím by ste mohli potešiť niekoho iného?

Aj vy by ste chceli napísať hosťovský príspevok pre tento blog?

Napíšte mi mail na info/zavinac/onlinemama.sk alebo ma kontaktujte cez sociálne siete

Beáta Záhumenská

My Mission

My Mission

Živo si pamätám naše prvé stretnutie, keď skupinka neznámych ľudí z Facebooku sa dohodli na stretnutí naživo. Nepoznali sme sa. Spájala nás iba túžba po osobnostnom raste. Niektorí už neprišli, ale malá skupinka pod vedením Petronely Vargovej sa rozhodla v...

prečítajte si viac