fbpx

príklad MK

Príspevok z marca 2014 na portály Modrý koník


V minulosti som už písala, že pracujem v sieťovom marketingu, ponúkam výživové doplnky, kozmetiku a vediem skupinku spolupracovníkov, ktorí si chcú privyrobiť. Písala som, že pracujem formou osobných stretnutí, kde vysvetlím záujemcom kompletnú ponuku.

Dnes však chcem písať o tom, že čo robím vo svojom voľnom čase na internete.

Dávam o sebe vedieť  🙂

A „pokladám“ základy online podnikania (práca cez internet, #praca_na_doma )

Nie tak, že spamujem inzerátmi a reklamou!!!

Facebook: Okrem profilu na FB mám tri stránky. Nie sú predajné…ale môžem to zmeniť v ktoromkoľvek okamihu. Zatiaľ nechcem…..Jedna je pracovná, kde dávam články o konkrétnych produktoch našej firmy. Tú tom si založila len pred mesiacom. Druhá je o zdravej výžive, kde píšem všeobecné články alebo zdieľam (ukladám) zaujímavé články o bylinkách, zdravotných problémoch a recepty. A na tretiu zbieram citáty a životné múdrosti.

Založte si FB stránku. Je to zadarmo a z dlhodobého hľadiska sa oplatí. Naplňte ho zaujímavým obsahom, vaši priatelia budú zdieľať obsah a dozvedia sa o vašej ponuke aj cudzí.

Ak potrebujete pomoc, rada vám poradím.

Blog: na začiatok nepotrebujeme www stránku, úplne stačí blog (je zadarmo). Ja píšem blog, kde mám mix článkov, receptov…proste všetko čo ma zaujíma. Ale všetky sa točia okolo zdravia a stravy. A môjho biznisu. Pridala som tam aj link na E-shop. Napriek tomu neslúži na predaj. Ale môžem to kedykoľvek zmeniť a podľa potreby upraviť príspevky a dizajn. Mám tam denne niekoľko desiatok cudzích návštevníkov a aj pravidelných čitateľov. Môžem ho kedykoľvek prepojiť aj s profi www stránkou.

Blog je super, presne viem sledovať aký návštevníci mi tam chodia, ktoré články sa im páčia a čo hľadajú.

Modrý koník: tak tu som už od roku 2007 a veľmi sa mi MK páči. Veľa som sa tu naučila a tiež vidím, čo trápi mamičky aj nemamičky. Spoznala som tu veľa zaujímavých žien a s niektorými som sa stretla aj osobne. Ak si niekto pozrie môj fotoblog, presne môže vedieť, aká som a čo ma zaujíma. A čo môže odo mňa čakať.

Nehovorím, že to robím správne. Iba som vám chcela ukázať, že ako to robím ja, že budovanie stabilného obchodu a dobrého mena trvá niekedy roky. Pracujme na tom vedome a neuspokojme sa s drobkami, ktoré získame tým, že budeme spamovať svojou ponukou nástenku tejto alebo ľubovoľnej inej skupiny.

 

modry konik