fbpx

Kde sa vidíš o par rokov keď zatvoríš oči? Vidíš seba a to, ako chceš žiť?

Ak si už začala pracovať na svojich snoch, tak Ti gratulujem. Ale ak si nespokojná a túžiš po zmene, je načase konať.

Môj obľúbený citát hovorí o tom, že ako žijeme dnes je výsledok nášho predchádzajúceho myslenia a činov. Ako myslime a konáme dnes, prinesie výsledok v budúcnosti.

Aj keď teraz ešte nemáš dostatočné skúsenosti, aby si bola zajtra úspešná, mysli na to, že koľko toho si už v živote zvládla.

..naučila si sa chodiť aj napriek pádom, viesť domácnosť, postarať sa o seba a o iných. Pravdepodobne aj Ty (ako každá mama) si výborná v logistike, time manažment rodiny zvládaš celkom dobre, si kreatívna a máš super voľnočasové nápady, vieš riešiť krízové situácie a výborne znášaš stres, si empatická a máš svoju motiváciu (deti, rodinu).

No jednoducho si super 🙂 a tieto prednosti môžeš uplatniť aj v Tvojom biznise.

Začni si veriť.

Denne investuj do seba.

Okrem toho, že sa staráš o svoj vzhľad, musíš zapracovať aj na svojom myslení. Tu

A teraz poďme na krásnu a jednoduchú pomôcku, ktorú ako mama oceníš. Volá sa Vision Board. Odporúčam do prípravy zapojiť aj deti. Okrem toho, že ich na dlhú dobu zabavíš, naučíš ich niečo veľmi hodnotné. A ako bonus, aj ty sa naučíš od detí mať veľké a odvážne sny. Bude vás to baviť a prinesie veľmi rýchle výsledky.

Ak máš svoje ciele zadefinované a pred očami (aj keď nerozumieš zákonitostiam), niečo sa spusti v tvojom živote. Nemusíš tomu rozumieť, aby to fungovalo.

Vision Board- nástenka s obrázkami a citátmi, ktoré ti denne budú pripomínať tvoje osobné PREČO aby si nestratila smer. Daj ju na viditeľné miesto, najlepšie nad pracovný stôl.

No a naj naj naj TOP je  MY BIG VISION BOOK – MOJA VEĽKÁ KNIHA SNOV, VÍZIÍ A CIEĽOV

Knižka Ťa vedie krok za krokom, ako snívať a stanoviť si ciele v súlade s Tvojimi hodnotami. Listovať v nej je radosť a ako ju budeš zapĺňať vlastnými myšlienkami, obrázkami, stáva sa silným nástrojom k dosiahnutiu toho, po čom naozaj túžiš.


A ver tomu, že všetko čo je na nástenke UŽ JE. Pripomínaj si to denne niekoľko krát.

Pre inšpiráciu určite navštív =>>Pinterest.

Je to sociálna sieť čisto s obrázkami. Nájdeš tu krásne fotky z rôznych oblastí a zároveň ti môže slúžiť na zálohovanie a triedenie zaujímavého obsahu z tvojho počítača, z webu a priamo z Pinterestu.

Okrem nástenky si môžeš obrázky lepiť aj do zošita alebo si zaobstaraj šikovnú krabicu. Do krabice si môžeš dať aj drobnosti. Napríklad kamienok z miesta, kde sa ešte chceš vrátiť, malý model autíčka, po akom túžiš a pod.

Pozitívne vety a tvrdenia si môžeš vymyslieť a napísať sama.

  • Svoje ciele dosahujem s ľahkosťou
  • Som zdravá, krásna a bohatá
  • Mám výborné nápady, myslím pozitívne a tvorivo

Každý deň sú výzvy, ktoré ťa budú chcieť odkloniť od predsavzatia. A vôbec nebude ťažké nájsť výhovorku, prečo dnes nerobiť.

Denne precíť svoje odkazy z budúcnosti a pripomeň si, prečo to všetko robíš.


Klikni na odkaz a prečítaj si viac o  MY BIG VISION BOOK -MOJA VEĽKÁ KNIHA SNOV, VÍZIÍ A CIEĽOV

visionboard (1)