Vyberte stranu

Kde sa vidíš o pár rokov, keď zatvoríš oči? Vidíš seba a to, ako chceš žiť?
Ak si už začala pracovať na svojich snoch, tak ti gratulujem. Ale ak si nespokojná a namiesto stereotypu konečne túžiš po zmene, je načase konať.

Môj obľúbený citát hovorí o tom, že ako žijeme dnes je výsledok nášho predchádzajúceho myslenia a činov. Ako myslíme a konáme dnes, prinesie výsledok v budúcnosti.

Aj keď teraz ešte nemáš dostatočné skúsenosti, aby si bola zajtra úspešná, mysli na to, koľko toho si už v živote zvládla.

..naučila si sa chodiť aj napriek pádom, viesť domácnosť, postarať sa o seba a o iných. Pravdepodobne aj ty (ako každá mama) si výborná v logistike, time manažment rodiny zvládaš celkom dobre, si kreatívna a máš super voľnočasové nápady, vieš riešiť krízové situácie a výborne znášaš stres, si empatická a máš svoju motiváciu (deti, rodinu).

No jednoducho si super 🙂 a tieto prednosti môžeš uplatniť aj v tvojom biznise.

Začni si veriť.

Denne investuj do seba.

Okrem toho, že sa staráš o svoj vzhľad, musíš zapracovať aj na svojom myslení. Tu ti môžu pomôcť rôzne knihy, cédečka a videá.

A teraz poďme na krásnu a jednoduchú pomôcku, ktorú ako mama oceníš. Volá sa Vision Board. Odporúčam do prípravy zapojiť aj deti. Okrem toho, že ich na dlhú dobu zabavíš, naučíš ich niečo veľmi hodnotné. A ako bonus, aj ty sa naučíš od detí mať veľké a odvážne sny. Bude vás to baviť a prinesie veľmi rýchle výsledky.

Ak máš svoje ciele zadefinované a pred očami (aj keď nerozumieš zákonitostiam), niečo sa spustí v tvojom živote. Nemusíš tomu rozumieť, aby to fungovalo.

Vision Board – nástenka s obrázkami a citátmi, ktoré ti denne budú pripomínať tvoje osobné PREČO aby si nestratila smer. Daj ju na viditeľné miesto, najlepšie nad pracovný stôl.


No a naj naj naj TOP je novinka v podobe prenádhernej knižky:

MY BIG VISION BOOK – MOJA VEĽKÁ KNIHA SNOV, VÍZIÍ A CIEĽOV

Knižka Ťa vedie krok za krokom, ako snívať a stanoviť si ciele v súlade s Tvojimi hodnotami. Listovať v nej je radosť a ako ju budeš zapĺňať vlastnými myšlienkami a obrázkami, stáva sa silným nástrojom k dosiahnutiu toho, po čom naozaj túžiš.


A ver tomu, že všetko, čo je na nástenke UŽ JE. Pripomínaj si to denne niekoľko krát.

Pre inšpiráciu určite navštív =>>Pinterest.

Je to sociálna sieť čisto s obrázkami. Nájdeš tu krásne fotky z rôznych oblastí a zároveň ti môže slúžiť na zálohovanie a triedenie zaujímavého obsahu z tvojho počítača, z webu a priamo z Pinterestu.

pinterest

Okrem nástenky si môžeš obrázky lepiť aj do zošita alebo si zaobstaraj šikovnú krabicu. Do krabice si môžeš dať aj drobnosti. Napríklad kamienok z miesta, kde sa chceš ešte vrátiť, malý model autíčka, po akom túžiš a pod.

Pozitívne vety a tvrdenia si môžeš vymyslieť a napísať sama.

Svoje ciele dosahujem s ľahkosťou.

Som zdravá, krásna a bohatá.

Mám výborné nápady, myslím pozitívne a tvorivo.

Každý deň sú výzvy, ktoré ťa budú chcieť odkloniť od predsavzatia. A vôbec nebude ťažké nájsť výhovorku, prečo dnes nerobiť.

Denne precíť svoje odkazy z budúcnosti a pripomeň si, prečo to všetko robíš.


Klikni na odkaz a prečítaj si viac o  MY BIG VISION BOOK -MOJA VEĽKÁ KNIHA SNOV, VÍZIÍ A CIEĽOV

visionboard (1)

 

Aj vy by ste chceli napísať hosťovský príspevok pre tento blog?

Napíšte mi mail na info/zavinac/onlinemama.sk alebo ma kontaktujte cez sociálne siete.

Beáta Záhumenská

My Mission

My Mission

Živo si pamätám naše prvé stretnutie, keď skupinka neznámych ľudí z Facebooku sa dohodli na stretnutí naživo. Nepoznali sme sa. Spájala nás iba túžba po osobnostnom raste. Niektorí už neprišli, ale malá skupinka pod vedením Petronely Vargovej sa rozhodla v...

prečítajte si viac
Vďačnosť je elixír, ktorý vždy zaberá

Vďačnosť je elixír, ktorý vždy zaberá

Vnímanie a poďakovanie za všetko dobré, čo už máte, je základom hojnosti. (Eckhart Tolle) Podobne citáty a myšlienky ma vítajú každý deň na stránkach pracovnej knižočky 101 dní vďačnosti od I Can Academy. Čaro vďačnosti som objavila vo chvíľach, keď mi bolo ťažko....

prečítajte si viac
Rozdávam radosť a cítim sa zdravo

Rozdávam radosť a cítim sa zdravo

Veroniku Andrássyovú Tözsérovú som spoznala vďaka Facebooku a podpornej skupiny pre vlastníkov Motivačného diára z dielne I Can Academy. Pravidelne sa stretávame a radíme si v rôznych oblastiach života. Som vďačná za našu skupinu. Som vďačná, že Veroniku poznám osobne...

prečítajte si viac